Kerkoje 5 shtepi me qira ne Ferizaj, lagjia Sall..

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Kosova Estate 15 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shtepite duhet te kene 2 dhoma gjumi nje dhome dite si dhe banjon.
Shtepia duhet te jete e modiluar.
Kontrata 1 vjecare.

Cmimi maksimal i pageses 200euro ne muaj ku duhet te jene te perfshira edhe hargjimet si rryma uji dhe berllogu.

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:

Mob: 049 721 555, 044 141 993
email: contact@kosova-estate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim