Blej truall 10-25 arine greme,neredime,pleshin.

Blihet nga: halit 03 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
jam i interesuar per nje siperfaqe tok trull prej 10 deri ne 25 ari me deshir shpati afer pyllit ne keto vende Greme , Neredime, Pleshin,Gaqk si dhe zaskok .me para ne dor qmimi te jet i arsyshem te ket rrym afer. mund te lajmroheni edhe ne viber ne ket numer. 0046724249451 me respekt H.S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim