Blej lokal

Blihet nga: Lokal 21 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej lokal në F.Kosovë me fletëposeduese me para të gatëshme .Qmimi i arsyeshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim