Televizor lcd hd

Blihet nga: Begzad 21 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Urgjent blej dy Televizor 32 inq pa defekte me qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim