Blej nokia E52

Blihet nga: VAL 22 Gsh 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej nokia E52 te jet i rujtun dhe qe punon mire nese dikush ka per shitje te kontaktoj ne nr +386 49 666 195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim