Fellne ose bandasha t/mira

Blihet nga: Besnik 27 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj te blej fellne ose bandasha te mira numer 14 per wv polo 2000 me kater shtrafa
mundesisht te jene te rujtne me cmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim