Shite veturen me defekt dhe aksident

Blihet nga: autoLabi 10 Gsh 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.
_______________________________________
Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014

_________________________________________
Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke
Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273 04528273
Orari nga ora 9:00 deri 21:00
______________________________________
Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt
Gjindemi ne tere Kosoven Mal zi,Shqiperi Transpori eshte i yni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim