Blej rimorkio për veturë

Blihet nga: Bahriu 05 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Rimorkio
Blej rimorkio të vogël për veturë. Duhet të jetë e ardhur nga jashtë dhe me dokumente të rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim