blej motor per traktor 539 ne gjendje te rregullt.

Blihet nga: rinor 14 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
blej motor per traktor 539 ne gjendje te rregullt dhe me qmim te volitshëm dhe kontaktoni
numrin...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim