leoni

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: autopjes leoni 11 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kemi pjes te perdorura per golf 3 4 5
opel astra g opel vectra A DHE B
opel corsa B dhe C
passat 2 4
audi a4
e shum lloje tjera
po edhe blejna vetura te demtuara pa dogan etj
flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim