Punojm

Blihet nga: Hafiz zabelaj 15 Jan 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Punojm suvatim me makin g4 ikam 3 makina punojm edhe gjitha llojet e fasadav edhe izolime me stiropoll dhe gjitha llojet e dekorimve me knauf dhe refaell jemi 3 grupa te gatshem per pun meni her mujm meja fillu punes marrim banesa kopenzim edhe naj makin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim