Blej plastik te karrigeve te thyera dhe te gajbeve

Blihet nga: Te Toni 02 Pri 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
blej plastik te karrigave dhe gajbeve qe jan te demtuara jasht perdorimit kush ka me shumic le tum kontakton ne nr 045-294-953 dhe llastik te bardh te paster te shitoreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim