Pjese rezerve

Blihet nga: Andi Bllaca 03 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Blej pjesen e plastikes per Hidrofor Einhell si dhe motor apo rotorin sipas fotos se bashkangjitur.
Info ne emailin andib255@hotmail.com apo telefonin 044738628 + Viber.


Ju falemnder!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim