Bëjmë ndërmjetësim në shitblerjen e banesave/Shtëp

Blihet nga: Haki Dje 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bëjmë ndërmjetësim në shitblerjen e banesave, shtëpive, trualleve.
-Kush ka banesë për të shitur ne i gjejmë blerësin.
-Kush ka banesë për të blerë ne i gjejmë shitësin


Poashtu edhe bëjmë ndërmjetësim për qiradhënie dhe qiramarrje.

Fushë Kosovë. Te posta, rrobaqepësja eleganca. 044 447 885 - 049 273 117
Viber 24 orë online: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim