Banesë ne Fushë Kosovë

Blihet nga: Blerësi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej Banesë ne Fushe Kosove.
Banesa duhet te jet ndertim i ri.Të jetë e gatshme per banim,mund te jet e mobiluar ose jo.Maksimumi deri ne katin e 5-t.
Çmimi per meter katror 350€ deri 380€.

Banesa së paku duhet t'a ket këtë renditje:

/Dhoma gjumi 2/
/Sallon me kuzhinë/
/Koridor/
/Banjo/
/Ballkon/
Do te kishte perparsi ajo banese qe posedon podrum ne ndertes.
Pagesa komplet mund te behet menjeher ose jo,varet nga oferta dhe çmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim