Banes me qera

Blihet nga: besi 11 Mar 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banes me qera.

Banesa duhet te kete dy dhoma gjumi, sallon dhe te jete e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim