Banese me qira 120m Kati II,e pa mobiluar

Blihet nga: Gjelbrim 18 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira ne F.Kosove, afer shkolles M.Grameno Kati 2
3 Dhoma gjumi
1 Sallon me kuxhin
2 Banjo
2 Ballkona
Nxemje qendrore
1 parking poshte objektin ne garazha
Banesa eshte e pa mobiluar (posedon vetemse kuzhinen moderne dhe nje komodine ne koridor).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim