Blej 3 banesa në katin e fundit të objektit

Blihet nga: Gëzimi 25 Shk 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej 3 banes në katin e fundit të objektit. banesat duhet të jenë : 2 banesa me 3 dhoma 75-85 m2 dhe njera 4 dhomshe 110-140 m4 mundsisht të jenë ngjitur njera me tjetren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim