Blej Banes 4 Dhomshe

Blihet nga: Shkodran 01 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banesa duhet ti kete se paku 3 dhoma fjetje dhe te jete me se larti ne katin 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim