Blej Banes ne Fushe Kosove

Blihet nga: Ilirian 08 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jam i interesuar te blej banese ne fushe kosove, te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin(viber) +37744208600 dhe +37744636986(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim