Blej Banesa ne FusheKosove

Blihet nga: Mumin 13 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej 2 Banesa ne Fushe Kosove, pershkrimi te tjet si ne vijim:
- 2+1
- Nje dhom gjumi dhe nje sallon me kuzhin.
- Kati i dyt ose i tret.
- Dy baneset te jen me nje kat.
- Te jen afer bashk ose perball.
per kontakt:
044 682 661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim