Blej Banese ne Fushe Kosove

Blihet nga: selimi 09 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banesa duhet te kete 2 dhoma gjumi dhe me siperfaqe deri 70m2.
Kurse sa i perket katit deri ne katin e 4.
Cmimi per m2 deri ne 350 euro sipas marrveshjes dhe gjendjes se baneses.
Me rrespekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim