Blej banesë ne Fushë Kosovë

Blihet nga: Sejdi 09 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej banesë ne Fushë Kosovë jam nje veturë xhip Showerlet me 7 ulese viti prodhimit 2011 me tabela Suedeze te tjera para te gatshme sips marrveshjes banesa duhet te jet 2 dhomshe dhe sallon dhe kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim