Blej banesë ne Fushë Kosovë

Blihet nga: Sejdi 23 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej banesë ne Fushë Kosovë banesa duhet te jet 2 dhomshe dhe sallon dhe kuzhin kompenzim jam nje kerrr shoverlet amerikan me 7 ulse me tabela suedeze tjerat para te gatshme sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim