Blej banes 80-90 m2

Blihet nga: Beka, 01 Sht 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jom i interesuar per nje banes ne Fushe kosove deri 80-90 m2
Mundesisht edhe me ndrrim nese ka te interesum.
Posedoj nje Makine Porsche Cayene 160mi km te kalun 3.2 motorin super e rujtne dhe ne gjendje Perfekte...
Pres ndonje te interesuar serjoz!!
Thanks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim