Blej banes me 3 dhoma gjumi deri katin e 3të

Blihet nga: XhT 04 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jam i interesuar me ble banese afer shkolles mihajl grameno ne rrugen dardania ose aty afer banesa duhet me qen sallon me kuzhin dhe tri dhoma gjumi dhe mos me qen me nalt se kati i 3të bon me qen edhe ndertim i posafilluar se kam mundsi me prit per banes jap edhe ndonje vtur si kompenzim e tjerat pare .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim