Blej banes ne Fushe Kosove

Blihet nga: Banesa 24 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jam i interesuar te blej banes deri 60m ne F.K ne katin 2-3-4 dhe cmimi mos te jet ma i shtrejt se 400 eur per meter katror. Banesa mund te jet jo e perfunduar deri ne ver te viti 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim