Blej banes

Blihet nga: li 26 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej banes ne Fushe Kosove prej 55 deri 70m2, duhet te jet me dokumena te rregullt dhe qe perkthehet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim