Blej banes

Blihet nga: Islam 15 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pershendetje> jam i interesuar qe te blej banes le te jet deri ne 72m*2 dhe me se larti ne katin e V nese ju e shihni kete postim dhe mundeni mem ndihmu rredh zgjidhjes ju lutem me lajmromni

049-273 133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim