Blej banese 3 dhomeshe ne Fushe Kosove (kati 2-3..

Blihet nga: Gezim 16 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej banese ne afersi te shkolles Mihail Grameno. Katet e preferuara 2-3 dhe te jete mbi 70 metra katrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim