Blej banese ne Fushe Kosove me para kesh

Blihet nga: ismet 22 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej banese ne Fushe Kosove.
Banesa te jete me kete renditje:sallonin me kuzhin,2 dhoma gjumi,banjon,koridorin dhe terasen.
Te kete flet poseduese dhe pranim teknik.
Perparsi kan banesat e ndertuara nga kompania Tregtia.
Cmimi sipas marrveshjes!
Te interesuarit te lajmrohen ne 049620776
Me respekt:Ismeti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim