Blej garsonjerke ne Fushe Kosove deri ne 30 m2

Blihet nga: Bekim 23 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej garsonjerke te perfunduar ne Fushe Kosove deri ne 30 m2 me çmim deri ne 300 Euro/m2. Garsonjerka duhet te jete e perfunduar dhe deri ne katin e V dhe te kete dokumentacion ne rregull dhe te mos kete ngarkesa te pagesave e as te mos jete hipoteke. Pagesa e plotë menjëherë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim