Bleje banesë 2dhomeshe deri 75 m2 me Fushe Kosove

Blihet nga: Avni 22 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj te bleje nje banese me dy dhoma fjetjeje, sallonin me kuzhine, banjon dhe korridorin, liftin dhe anekset tjera percjellese!
Banesa te jete ne sipërfaqe deri ne 75, varësisht nga plani. Te jete me pamje kryesore nga lindja apo jugu, por jo nga veriu. Gjithashtu te mos jete ne katet e larta apo te fundit. Cmimi te cilin e ofroj eshte deri ne 28, 000.00 EURO, varësisht nga kushtet e baneses.
Lokacioni te jete ne Fushe Kosove, afer shkolles Mihal Grameno. Pagesa me para te gatshme.
Oferta eshte shume serioze.
Faleminderit per mirëkuptimin!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim