Blejm Banes

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Partners Realestate 22 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Agjencioni Partners RealEstate -- PR kerkon bashkpunim me ju Pronaret e Patundshmerive te ndryshme ..

Tek ne mund ti propozoni pronat e juaja , per shitje , qiradhenje , dhe menagjim >>>

Shtepi - Banesa - Lokale - Toke per ndertim te lart dhe te ulet - Troje etj >>>

Shitje -- Qiradhenje -- Bashkinvestime -- Mbikqyrje Pronash etj ..

Ne synojm bashkpunim te sinqert dhe ofertat e juaja ti Realizojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim