Blihet Banesa

Blihet nga: Faton 22 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banesa duhet ti kete 2 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhin. Kati i preferuar eshte nga kati i I deri ne katin e V.
Numri kontaktues 044-415218.
Fatin Haziri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim