Kërkoj që ta blej një banesë në Fushë Kosovë 60-..

Blihet nga: Nysret 16 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jam i interesuar ta blej një banesë në Fushë Kosovë diku afër Shkollës Mihal Grameno
Banesa duhet të posedoi Sallon, Kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon. Banesa duhet të jet në katin e 2,ose 3
Të ketë dokumenta të rregullt dhe përkthimi duhet të behet i menjëhershëm
benesën e paguaj deri në 25000 euro, pagesën e bëjë menjëhere me përkthimin e saj

Na kontaktoni në nr 044605570
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim