Kerkoj Banes

Blihet nga: Fadil 08 Gsh 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj Banes me 3 dhoma ca 80-90 m2
Mundesisht rrugen DARDANIA dhe qmim i volitshem pagesa cash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim