Kerkoj Banes 2 ose 3 dhomshe

Blihet nga: Fadil 15 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banes ne fushkosov 2 ose 3 dhoma me qmim te volitshem
Dhe me dokumenta te rreguullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim