Kerkoj Banes me qira

Blihet nga: Xx 06 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banes me qira ne F.Kosove
Kushtet e kerkuara jan keto :
Dhoma gjumi - 2
sallon me kuzhin
dhe qmimi te jet 180
Kerkoj banes te pa mobiluar
por te ket vetem kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim