Kerkoj banes ne Fushe Kosove

Blihet nga: ADEM 03 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kerkoj banes per te bler ne Fushe Kosove te jet nje banes normale me nje dhom fjetje kuzhin me sallon banjo dhe ballkon.pagesa behet me pare kesh qmimi fiks 19 dhet mije euro , ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim