Kerkoj

Blihet nga: Arbwn 19 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banes ne f kosovë afetr shkolles mihajll g der ti vivs freshi banesa ska rendesi kati ,ax 60 metra katror dhe qmim jo me shum se 350 flm per mirekuptim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim