Kerkoje me ble banes ne Fushe kosove

Blihet nga: Faton 21 Tet 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jam i interesuar me ble banes ne Fush Kosove. Banesa duhet te jete nga kati i I deri ne katin e V dhe e renditur keshtu:
1 sallon bashke me kuzhine,
2 dhoma gjumi,
Banjo dhe ballkon.
Numri kontaktues eshte 044-415218 dhe pagesa behet me para te gatshme.
Fatoni Haziri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim