URGJENT kerkojm banes per blerje ne fush kosov

Blihet nga: emveri 03 Shk 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kerkoj banes me ble ne fush kosov afer shkolles mehajl grameno banesa duhet te jet deri ne.katin e 4 jo ma nalt dhe me.madhsi.deri 90 m2 me pare kesh nese keni ju lutem na.lajhmroni info .... tel 045653708 & 049496060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim