URGJENT KERKOJM BANES PER BLERJE

Blihet nga: partners 02 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
URGJENT KERKOHET NJE BANES PER BLERJE NE FUSH KOSOV AFER SHKOLLES MEHAJL GRAMENO BANESA DUHET TE KET 80 M2 DHE PAMJEN NGA LINDJA NESE KENI JU LUTEM NA LAJHMRONI PAGESA BEHET KESH PER ME SHUM INFO...045 653 708 VIBER +38649277999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim