Urgjent blej banese ne Fushe Kosove 2 ing

Blihet nga: Sahit Rexha 25 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banesa duhet te ket dhomen e dites me kuzhin dhe trepezari, dhe dhome te gjumit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim