blej Banes ne Fush kosov

Blihet nga: banesa 08 Jan 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
blej banes ne fushkosov mundsisht te jet afer shkolles mihail grameno dhe qmimi te jet me pak se 400 banes me perparsi ka me dy dhoma gjumi afro 70m te jet ose ne prishtin mati nja apo te jet qmimim 500 euro nese ke ofer te mir te lutem me telefono.
049795725 + viber
045 897449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim