blej banes ne fush kosov 75-85metra

Blihet nga: fati 05 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kerkoj banes ne fush kosov me ble 75-85 metra mas shumti deri ne katin e 4 e jap nje x3 gjip 3.0 2004 dhe audi a8 4.0 2003 dhe normal pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim