kerkoj banes per te bler

Blihet nga: Adem 26 Gsh 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kerkoj banes per te bler banesa duhet te ket keto renditje kuzhin me sallon dhoma e fjetjes dhe ballkon qmimi 18 mije e pesqin pagesa bahet me pare ne dor ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim