kerkoj banes

Blihet nga: ismet 10 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
banesa te jet ne gjendje te mir gjithashtu edhe dokumentacionin dhe ti ket nga 64m^2 deri 70m^2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim