ndrroj veturat me banes+jap pare cash

Blihet nga: banes 22 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
ndrroj veturat me banes ne Fushe Kosove dhe tjerat pare i shtoj cash,banesa duhet te jete 60-70m2 afer shkolles ''Mihajl Grameno''

BMW X5 eshte prodhim i vitit 2003 3.0D automatic ka 10 muaj regjistrim
SKODA eshte prodhim i vitit 2007 1.9D ka 10 muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim